Zezwolenie na pracę

Zadzwoń już dzisiaj +48 22 826 44 62 lub napisz info@legalnypobyt.pl
Jeśli chciałbyś podjąć pracę na terenie RP, nasi konsultanci pomogą ci w wyborze odpowiedniej opcji i doradzą jak zacząć cały proces. Wśród tak wielu kategorii znajdziemy tę dla Ciebie.

Zadzwoń już dzisiaj +48 22 826 44 62 lub napisz biuro@serwiskonsularny.pl

Nasi konsultanci to specjaliści w sprawach prawa imigracyjnego w Polsce. Jesteśmy tu aby Ci pomóc. Dla nas nie ma granic.

Pomożemy Ci uzyskać i zgromadzić wszystkie niezbędne dokumenty uzupełniające. Cały proces opiszemy i przygotujemy od strony prawnej specjalnie dla Ciebie. Zapewniamy też pełną dyskrecję na każdym szczeblu wykonania zlecenia.

Nawet najmniejszy błąd w twoim formularzu, wnioskach i dokumentacji może powodować odrzucenie pozwolenia na pracę. Mamy dogłębną znajomość procedur i zawsze upewniamy się, czy złożony wniosek jest wystarczający wobec tego co jest wymagane. Naszym celem jest aby Twój wniosek spełniał a nawet wychodził na przeciw warunkom uzyskania zezwolenia na pracę na terenie Polski.

Kategorie Zezwolenia na Pracę Cudzoziemca:

Zezwolenie typ A Zezwolenie typ B Zezwolenie typ C Zezwolenie typ D Zezwolenie typ E
Dotyczy cudzoziemca wykonującego pracę na podstawie umowy z firmą umiejscowioną w Polsce Dotyczy cudzoziemca wykonującego pracę polegającą na pełnieniu funkcji w zarządzie firmy w Polsce Dotyczy cudzoziemca delegowanego do pracy w oddziale w Polsce przez oddział zagraniczny tej samej firmy spoza Polski Dotyczy cudzoziemca, zatrudnionego w firmie zagranicznej bez oddziału polskiego, który ma wykonać prace na terenie Polski (usługa eksportowa) Dotyczy cudzoziemca, zatrudnionego w firmie zagranicznej, który ma wykonać prace na terenie Polski w celu innym niż wskazane w typach B, C i D