Closeup portrait of a successful handsome business man smiling

Rejestracja pobytu obywateli UE

Zadzwoń już dzisiaj +48 22 826 44 62 lub napisz info@legalnypobyt.pl
Jeśli chcesz zarejestrować swój pobyt na terenie Polski i jesteś obywatelem UE, nasi konsultanci doradzą jak zacząć cały proces oraz przeprowadzą Cię przez te skomplikowane procedury prawne. Pomożemy wypełnić dokumenty, dostarczymy wzory pism i umówimy spotkanie w Urzędzie do spraw Cudzoziemców.

Zadzwoń już dzisiaj +48 22 826 44 62 lub napisz biuro@serwiskonsularny.pl

Umówimy się i spotkamy z Tobą, aby omówić wymagania kwalifikacyjne i zoptymalizować drogę wniosku. Jest to ważne żeby uzyskać rejestrację możliwie szybko i bezproblemowo. Postaramy się przygotować dokładnie to czego potrzebujesz.

Proces rejestracji obywatela UE nie jest trudny, ale wymaga zgromadzenia dokumentów i przebrnięcia przez skomplikowane procedury prawne. Postępując zgodnie z naszymi instrukcjami, minimalizują Państwo ryzyko odrzucenia wniosku. Sami zatroszczymy się o weryfikację dokumentów a także pomożemy w zgromadzeniu wielu z nich.

Nasi pracownicy, a Państwa pełnomocnicy są specjalnie szkoleni do kontaktu z urzędnikami. Składają jedynie dokumenty sprawdzone w 100%, do których mamy całkowitą pewność że zostaną zaakceptowane. Państwa wniosek następnie jest śledzony zgodnie z postępem prac. Urząd do spraw Cudzoziemców znajduje się przy każdym Urzędzie Wojewódzkim w Polsce. Jest właściwy ze względu na miejsce zamieszkania.