Zezwolenie na naukę

Zadzwoń już dzisiaj +48 22 826 44 62 lub napisz info@legalnypobyt.pl

Jeśli chciałbyś podjąć naukę na studiach, w szkołach zawodowych na terenie RP lub prowadzić projekty naukowe, nasi konsultanci pomogą ci w wyborze odpowiedniej opcji i doradzą jak zacząć cały proces. Wśród tak wielu kategorii znajdziemy tę dla Ciebie.

Zadzwoń już dzisiaj +48 22 826 44 62 lub napisz biuro@serwiskonsularny.pl

Nasi konsultanci to specjaliści w sprawach prawa imigracyjnego w Polsce. Jesteśmy tu aby Ci pomóc. Dla nas nie ma granic.

Pomożemy Ci uzyskać i zgromadzić wszystkie niezbędne dokumenty uzupełniające. Cały proces opiszemy i przygotujemy od strony prawnej specjalnie dla Ciebie. Zapewniamy też pełną dyskrecję na każdym szczeblu wykonania zlecenia.

Nawet najmniejszy błąd w twoim formularzu, wnioskach i dokumentacji może powodować odrzucenie zezwolenia na pobyt z prawem do nauki. Mamy dogłębną znajomość procedur i zawsze upewniamy się, czy złożony wniosek jest wystarczający wobec tego co jest wymagane. Naszym celem jest aby Twój wniosek spełniał a nawet wychodził na przeciw warunkom uzyskania zezwolenia na pobyt na terenie Polski.

Pomagamy w przypadkach:

  • chęci podjęcia lub kontynuowania studiów stacjonarnych,,
  • zamiaru rozpoczęcia lub kontynuowania szkolenia zawodowego w Polsce,
  • gdy jesteś absolwentem polskiej uczelni oraz poszukujesz pracy na terytorium Polski,
  • naukowców, których celem pobytu w Polsce jest prowadzenie badań naukowych lub pracy przy realizacji projektu badawczego